Останній дзвоник у школі №1

Дата: 02.06.2017 13:18

26 травня 2017 року в загально-освітніх школах Волочиської територіальної громади відбулося свято останнього дзвоника. Для школярів він сповістив чудову пору літніх канікул, для випускників – перший крок у доросле життя.
На це свято у Волочиську ЗОШ №1 завітала заступник міського голови Світлана Івченко. Від імені міського голови Костянтина Черниченка, вона побажала випускникам вступити до вищих навчальних закладів, веселих канікул, теплих днів, ясного сонця і з новими силами приступити до нового навчального року.
Багато теплих побажань випускникам та школярам пролунало від директора школи Олександра Пересунька. Свято останнього дзвоника в школі №1 – вдалося, про що свідчить фоторепортаж.