Волочиська міська об’єднана територіальна громада
Хмельницька область. Офіційний сайт

НАШ ЧЕМПІОН

З 13 по 15 травня 2016 року, відбувся чемпіонат Європи з гірьового спорту в м. Порто (Португалія).

В чемпіонаті приймали участь 14 команд з різних країн світу.

Перше місце в цьому чемпіонаті зайняла Україна, друге Італія, третє Ізраїль. Представник Волочиської міської ОТГ Валерій Петров (тренер М. Кравченко) посів перше місце в ваговій категорії 75 кг. і здобув звання чемпіона Європи.

Спонсорами Валерія виступили Волочиська міська об’єднана територіальна громада та президент АО «Мотор Січ» В. Богуслаєв.

В. Петров займає посаду заступника головного енергетика Волочиського машинобудівного заводу, а весь вільний від роботи час присвячує спорту.

Хочемо побажати нашому чемпіону перемоги і на чемпіонаті світу, який відбудеться в жовтні місяці 2016 року у  м. Турин (Італія).