Затверджено розмір кошторисної заробітної плати на 2018 рік

Дата: 12.03.2018 11:51

06 березня Волочиська міська рада затвердила  кошторисну заробітну плату, яка буде враховуватися при визначенні вартості нового та розпочатого будівництва, реконструкції, реставрації, ремонту, технічного переоснащення об’єктів,  будівництва та реконструкції, ремонту автомобільних доріг, що здійснюються із залученням коштів міського бюджету, комунальних підприємств, установ та організацій, а також кредитів  наданих під державні гарантії у розмірі 6 000,0 грн., що відповідає середньому розряду складності робіт 3,8  для звичайних умов будівництва.

Прийняття цього рішення забезпечить єдиний підхід до проведення розрахунків кошторисної вартості будівництва об’єктів, створить умови для своєчасного проведення публічних закупівель та дасть можливість приступити до виконання робіт.