ЗУСТРІЧ З ГРОМАДОЮ СЕЛА ЛОНКИ

Дата: 20.05.2016 11:49

Фото без опису18 травня 2016 року відбулася зустріч міського голови Волочиської ОТГ Костянтина Черниченка та депутатів міської ради, членів постійної комісії з питань освіти та охорони здоров’я з батьками учнів Лонковецької ЗОШ І-ІІ ст. і жителями села. В основу події лягло питання подальшого функціонування закладу, який тривалий час належить до категорії малокомплектних шкіл і неодноразово підлягав оптимізації. Під час відвертого діалогу були обговорені всі позитиви і негативи оптимізації, які виходили з вимог чинного законодавства та реалій сьогоднішнього села. Міський голова Костянтин Черниченко та начальник відділу освіти, молоді та спорту Алла Плотнікова довели до відома батьків умови оптимізації та вирішальну роль при прийнятті рішення депутатського корпусу міської ради. Також після зустрічі представники міської влади та депутати і члени постійної комісії з питань освіти та охорони здоров’я відвідали сусідню Яхновецьку ЗОШ І-ІІІ ст., де створені усі відповідні умови для навчання та виховання учнів у противагу всіх цих умов з Лонковецькою ЗОШ. Ця зустріч стала однією із сходинок для прийняття остаточного рішення на сесії міської ради, яка відбудеться 31 травня 2016 року.