Футбольний турнір пам’яті воїна-інтернаціоналіста Владислава Войцехівського

Дата: 10.02.2018 11:40

У Волочиській громаді відбувся традиційний  футбольний турнір пам’яті загиблого воїна-афганця Владислава Войцехівського, в якому взяли участь юнацькі команди із 7 закладів освіти. Переможцями стали юні спортсмени Волочиського ліцею. Усім командам від міської ради та благодійного фонду "Ми поруч" Народного депутата Сергія Лабазюка було вручено грошові винагороди для спортивних потреб команд.

Відрадно, що протягом двох днів змагань з нами були ветерани бойових дій на території інших держав. Після церемонії нагородження команд всі учасники поїхали на могилу героя, щоб покласти квіти шани земляку.

Герої не вмирають вони з нами сьогодні і будуть жити завжди, бо берегтиме пам‘ять про них така молодь, як учасники цих змагань.