Відкриття меморіальної дошки в НВК.

Дата: 13.10.2016 16:32

13 жовтня 2016 року, у Волочиському навчально-виховному комплексі, відкрито меморіальну дошку випускнику цього закладу, учаснику АТО – Драгосевичу Максиму. Багато учнів, рідних та близьких зібрались в актовому залі. Будучи присутнім на цьому заході, в своєму виступі міський голова Костянтин Черниченко промовив: “Коли ми говоримо про війну, про воїнів, котрі на цей час захищають незалежність і неподільність нашої держави, ми розуміємо, що вони там для того, щоб життя продовжувалося, щоб росли щасливі і усміхнені діти, щоб було мирне небо над нашими головами. І ми в свою чергу, повинні розуміти, якою ціною платимо за кожен новий день.”
Звертаючись до присутніх, мама Максима сказала: “Наше горе найбільше, вже гіршого немає. Ми вдячні всім, хто сприяв тому, щоб пам’ять про нашого Максимчика була вічною. Всім бажаю здоров’я, щоб швидше закінчилась війна, настав спокій і мир, і всі українці змогли щасливо жити і радіти кожному дню.”