Волочиська міська об’єднана територіальна громада
Хмельницька область. Офіційний сайт

Розпочато опалювальний сезон 2016-2017

У відповідності ст. 13 Закону України „Про теплопостачання”, постанови Кабінету Міністрів України від 21 липня 2005 року № 630 „Про затвердження Правил надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення”, згідно з будівельними нормами і правилами технічної експлуатації, нормами санітарного законодавства та іншими нормативними документами, з метою своєчасного початку опалювального сезону (три доби з середньодобовою температурою нижче +8 Сº), керуючись пунктом 7, 20 частини 4 статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», розпочато опалювальний період осінньо-зимового сезону 2016-2017 років для об’єктів соціальної сфери Волочиської об’єднаної територіальної громади з 01 жовтня 2016 року (заклади освіти, заклади охорони здоров’я,  КУ „Центр надання соціальних послуг”, Волочиська дитяча школа мистецтв)".

Розпорядження міського голови від 30 вересня 2016 р, № 99-р.