ЗУСТРІЧ У ШКОЛІ №3

Дата: 20.05.2016 11:30

Фото без описуУ Волочиській загальноосвітній школі І-ІІ ступенів була проведена зустріч батьків дошкільнят мікрорайону Волочиськ
-1 з міським головою Костянтином Черниченко з питання відкриття на базі школи дошкільного навчального закладу. В обговоренні проблеми взяли участь начальник відділу освіти молоді та спорту міської ради Алла Плотнікова та методист з питань дошкільної освіти Л.Воробей. В основу даної зустрічі лягло звернення батьків до міського голови стосовно вищезгаданої проблематики. Батьки під час бесіди були активними цілеспрямованими, керувались мотивованими доказами щодо необхідності садочка для дітей мікрорайону. Першопричиною було питання збереження здоров’я дітей, проблеми підвезення до міських садочків.
Зустріч була конструктивною. Бачення міського голови вирішення проблеми базувалось на реаліях життя, реформування держави без крихти популізму та безпідставних і необгрунтованих обіцянок.
Результати зустрічі в майбутньому ляжуть в основу профільної комісії міської ради та всього депутатського корпусу.