День села Лозова

Дата: 27.11.2016 11:26

Фото без описуУ неділю, 27 листопада 2016 року, відбулося свято села Лозова. У красивому, відремонтованому сільському клубі зібралося багато мешканців села та гостей, які прибули на це свято. Свято почалося з промови настоятеля храму Косьми і Дем’яна в селі Лозова – Олександра Вдовіна.
Не з пустими руками на свято прибув заступник міського голови, Волочиської міської об’єднаної територіальної громади – Світлана Івченко. Від міської ради було подаровано бензокосу «Stihl» для підтримання благоустрою Лозівської громади, грамоти та грошові винагороди.
Силами художньої самодіяльності місцевих аматорів та міському центру культури і дозвілля «Гармонія», була подарована концертна програма, яка задала святковий настрій усім присутнім.
По закінченню святкових заходів усіх жителів було почастовано смачним фуршетом. Більш про свято у фоторепортажі.