ПЕРЕВІРКА ЗАЛІЗНОДОРОЖНЬОЇ СТАНЦІЇ "ВОЛОЧИСЬК"

Дата: 04.07.2016 11:24

30 червня 2016 року міський голова Волочиської міської об’єднаної територіальної громади Костянтин Черниченко разом із своїм заступником Світланою Івченко відвідали з робочим візитом залізничну станцію Волочиськ. На цю зустріч прибули спеціалісти відділення Південно-Західної залізниці станції Жмеринка. Було розглянуто ряд важливих питань і в тому числі прибирання привокзальної території. В спілкуванні міський голова висловив своє незадоволення щодо стану прибирання привокзальної території, її освітлення, яка є візитною карткою нашого міста. Керівництво залізничної станції усі зауваження прийняло до уваги і запевнило, що привокзальна територія в короткий термін буде приведена до належного вигляду.