Волочиська міська об’єднана територіальна громада
Хмельницька область. Офіційний сайт

ПЕРЕВІРКА ЗАЛІЗНОДОРОЖНЬОЇ СТАНЦІЇ "ВОЛОЧИСЬК"

30 червня 2016 року міський голова Волочиської міської об’єднаної територіальної громади Костянтин Черниченко разом із своїм заступником Світланою Івченко відвідали з робочим візитом залізничну станцію Волочиськ. На цю зустріч прибули спеціалісти відділення Південно-Західної залізниці станції Жмеринка. Було розглянуто ряд важливих питань і в тому числі прибирання привокзальної території. В спілкуванні міський голова висловив своє незадоволення щодо стану прибирання привокзальної території, її освітлення, яка є візитною карткою нашого міста. Керівництво залізничної станції усі зауваження прийняло до уваги і запевнило, що привокзальна територія в короткий термін буде приведена до належного вигляду.