СТРАТЕГІЯ РОЗВИТКУ ВОЛОЧИСЬКОЇ МІСЬКОЇ ОТГ

Дата: 04.07.2016 11:19

Фото без описуСьогодні відбулося четверте засідання Робочої групи з розробки Стратегії розвитку Волочиської міської об’єднаної територіальної громади. Консультант зі стратегічного планування Василь Крашевський та Петро Мавко разом з представниками нашої Робочої групи визначалися зі стратегічними та операційними цілями, технічними завданнями на проекти розвитку для плану реалізації Стратегії на найближчі 7-10 років. В гарячих дебатах та дискусіях намагались відібрати найефективніші та найкорисніші розвиткові проекти, які закладуть напрямки розвитку нашої громади. На завершення останнього на даному етапі засідання секретар ради Аліна Коваль подякувала представникам Інституту громадянського суспільства та усій Робочій групі за цікаву, навчальну, плідну працю над стратегічним плануванням розвитку нашої ОТГ.