День села Клинини

Дата: 30.06.2017 11:14

Фото без опису24 червня 2017 року, відбулося свято громади села Клинини Волочиської ОТГ.
Давно в селі такого не відбувалося. Прекрасний відремонтований сільський клуб ледве помістив усіх бажаючих розділити радість цього свята. Сюди завітали не тільки усі бажаючі а і гості та запрошені старости сусідніх сіл.
З подарунковим сертифікатом на придбання газонокосарки, подяками, грошовими винагородами та подарунками завітала на свято керуюча справами Волочиської міської ради Вікторія Цимбалюк. Вона вручила подарунки та побажала мешканцям громади села Клинини добра, достатку усім їхнім сім’ям та процвітання громаді.
Веселий настрій усім присутнім задавала концертна програма творчих аматорських колективів.
Також гарними подарунками від Волочиської міської ОТГ для жителів громади села Клинини стали: капітальний ремонт центральної вулиці з асфальтовим покриттям, вуличне освітлення всього населеного пункту, заміна віконних блоків на енергозберігаючі у загальноосвітній школі та багато інших.