ЗАБУТА МЕЛОДІЯ ДИТИНСТВА

Дата: 20.05.2016 10:56

Фото без описуНа початку травня місяця вже стало доброю традицією, що кожного року Полянська загальноосвітня школа гостинно відчиняє двері, запрошуючи випускників різних поколінь у рідні стіни. І цього року зібрались випускники усіх років після закінчення школи. Адже саме в школі, проводить своє найкраще життя людина. Роки летять, але Полянська школа не старіє і пам’ятає усіх своїх випускників. На цій зустрічі були запрошені Голова Волочиської РДА В.Сергійчук, колишній вчитель цієї школи, Голова Волочиської об’єднаної територіальної громади К.Черниченко, начальник Відділу освіти міської ради А.Плотнікова. Колишні директори та вчителі у своїх виступах висловлювали найщиріші побажання. Відбулося тепле спілкування, багато спогадів випускників різних років, а також були запрошені у свої рідні класи, де пройшло їх дитинство і почалась юність.