Волочиська міська об’єднана територіальна громада
Хмельницька область. Офіційний сайт

Нарада керівників загальноосвітніх навчальних закладів

15 червня 2016 року відбулася нарада керівників загальноосвітніх навчальних закладів на порядку денному якої були підняті питання завершення 2015-2016 навчального року та організації початку нового, 2016-2017 навчального року. Особливу увагу було звернено на підсумки проведення ЗНО та ДПА, досягнення та проблеми, головними з яких є завищення оцінювання педагогами рівня знань випускників, що не дало змогу отримати усім претендентам на відзнаку золотими та срібними медалями.

На нараді піднімалися питання організації відпочинку та оздоровлення дітей в літній період. У 4-х міських та приміських таборах відпочило більше 600 дітей. 28 учнів планується оздоровити у стаціонарних таборах обласного та загальнодержавного рівня .

Поряд з проведеною роботою було окреслено плани на початок нового навчального року, особливо подальшої діяльності шкіл, де відсутні повні класи і має бути організоване індивідуальне навчання.

Узгоджено також структуру нового навчального року, навчальні робочі питання, за якими працюватимуть педколективи, забезпечення учнів 4,7 та 8-х класів підручниками.

Головним у забезпеченні надання учням якісних освітніх послуг є створення належних умов для дітей у навчальних закладах, впровадження здоров’язберігаючих технологій у навчально-виховний процес.

З цією метою було порушено цілий ряд питань щодо ремонтів шкіл та їх підготовку до роботи в осінньо-зимовий період.