Волочиська міська об’єднана територіальна громада
Хмельницька область. Офіційний сайт

ЗНОВУ ПЕРШІ!

У м. Ірпінь, що на Київщині, 3 грудня 2017 року відбувся черговий ІХ Всеукраїнський фестиваль-конкурс духовної музики «Введенські піснеспіви». 
Участь у фестивалі приймали 33 колективи з усієї України. Хмельниччину представляли народний академічний хор «Мелос» Центру культури і дозвілля «Гармонія» Волочиської міської ради, вокальне тріо Волочиської ДШМ «3Д» під керівництвом Заслуженого працівника культури України Цезаря Зюлковського, та вихованка Писарівської дитячої музичної школи Юлія Каменюк, керівник Олена Сенюк.

 Незважаючи на сильних суперників і суворе та вимогливе журі під головуванням професора Київського університету культури і мистецтв П.Андрійчука, завдяки майстерності учасників та керівника «Мелосу» таки вдалося здобути перемогу - перше місце в номінації хорові колективи, тріо «3Д» - перше місце в номінації вокальні колективи, Юлія Каменюк – третє місце в номінації діти солісти – вокалісти.         

А ще на знак Благословення за щиру працю на користь Святої Церкви Христової, за значний внесок у розвиток духовності і культури України та з нагоди 40-річчя з часу заснування колектив «Мелос» отримав грамоту від Патріарха Київського і всієї Руси України Філарета, яку вручив Митрополит Переяслав-Хмельницького та Білоцерківського М.Волосянський.« повернутися до списку новин