Волочиська міська об’єднана територіальна громада
Хмельницька область. Офіційний сайт

ЗВЕРНЕННЯ до жителів Волочиської об’єднаної територіальної громади , керівників підприємств, установ та організацій.

З приходом весни наступає сприятлива пора взятися громадою за наведення чистоти, порядку, покращення благоустрою та санітарного стану території нашої громади.

Турбота про чистоту і благоустрій громади – справа кожного мешканця. Адже впорядковані вулиці, парки і сквери позитивно впливають на настрій мешканців, віддзеркалюють моральне обличчя міста і кожного його жителя.

Та й не потрібно забувати, що наш подільський край здавна славився мальовничою природою та господарською охайністю.

З метою наведення належного порядку, покращення санітарного стану Волочиської об’єднаної територіальної громади виконавчий комітет міської ради оголошує з 20 березня 2017 року МІСЯЧНИК ЧИСТОТИ І ПОРЯДКУ.

Звертаємося до всіх жителів об’єднаної громади, керівників підприємств , установ, організацій, громадських об’єднань не стояти осторонь проблем чистоти та благоустрою - навести порядок на подвір’ях, прилеглих та закріплених територіях, відремонтувати та пофарбувати паркани.

Надіємось, що до Великодніх свят кожна сім’я та й в цілому громада буде радувати мешканців своєю чистотою та охайністю.

Міський голова             К. Черниченко