День машинобудівника.

Дата: 25.09.2016 10:09

ШАНОВНІ ПРАЦІВНИКИ МАШИНОБУДІВНОГО КОМПЛЕКСУ! Сердечно вітаю вас з професійним святом – Днем машинобудівника.
Наш Волочиськ завжди мав досягнення у цій високотехнологічній галузі, яка потребує спільних зусиль вчених, конструкторів, інженерів та робітників.
Продукція машинобудівників знаходить попит не лише на вітчизняному, а й на закордонних ринках, витримує конкуренцію з відомими фірмами, з честю несе марку якості.

Підприємства машинобудування успішно освоїли ринкові механізми, розширили асортимент виробництва, оновили технологічну базу, а, головне, не лише зберегли кадровий потенціал, а й наростили його, забезпечили спадкоємність поколінь, поповнили свої колективи талановитою молоддю, здатною продукувати інноваційні підходи та рішення.
Прийміть щиру вдячність, шановні трудівники і ветерани машинобудування, за сумлінну працю, терпіння і наполегливість у підвищенні якості продукції.
Щиро бажаю вам, вашим родинам міцного здоров’я, щастя, щедрої долі й вагомих здобутків.

Міський голова К.Черниченко