ВОЛОЧИСЬКА МІСЬКА РАДА
офіційне інтернет-представництво
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

ЗАПРОШЕННЯ ДО УЧАСТІ У КОНКУРСІ

Дата: 11.03.2016 10:09
Кількість переглядів: 1117

Фото без описуОрганізація громади «Яхновецька» та Програма розвитку ООН (Проект «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду») цим оголошенням запрошують підрядників з доброю репутацією, які мають сертифікованих виконробів та, за наявності, ліцензії на виконання відповідних будівельних робіт (що тендерним комітетом буде вважатись, як перевага) надати запечатані цінові пропозиції для виконання таких видів робіт у межах Мікропроекту «Інноваційні енерго-зберігаючі заходи вуличному освітленю в с. Яхнівці. Реконструкція існуючої мережі з використанням світлодіодних світильників», с. Яхнівці, Волочиського району Хмельницької області: реконструкція вуличного освітлення загальною довжиною 10,86 км. на основі проводу А-25 з встановленням 88 вуличних світильників з світлодіодними лампами, встановлення п’яти шаф управління з багатотарифними лічильниками, таймерами та системою захисту. Підрядники повинні мати досвід проведення ремонтно-будівельних робіт на об’єктах подібного або вищого рівня складності.
Тендерну Документацію можна безкоштовно отримати за такою адресою: Хмельницька область, Волочиський район, с. Яхнівці, ОГ «Яхновецька» та м.Волочиськ, вул.Незалежності, 88, Волочиська об’єднана територіальна громада. Пропозиції повинні залишатися чинними впродовж 60 (шістдесяти) днів з дати розкриття Конкурсних пропозицій і повинні бути в запечатаному вигляді доставлені за вищенаведеною адресою (с. Яхнівці, сільський клуб) не пізніше ніж 13.00 25 березня 2016 року, після чого вони будуть розкриті у присутності наявних учасників тендеру. Конкурсні Пропозиції, надані пізніше встановленого терміну, не приймаються і повертаються учасникам тендеру нерозкритими.
Зацікавлені підрядники можуть отримати додаткову інформацію за адресою, зазначеною вище або за телефоном: (067-384-28-81 Шевчук Людмила Олександрівна та 096-751-91-32 Васильченко Олександр Олексійович).


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора