Вітання людей похилого віку у Лонковецькому будинку-інтернаті

Дата: 23.01.2017 17:03

У різдвяні свята ніхто не повинен залишитися поза увагою. Різдвяна зірка зігріє серце кожного і подарує відчуття родинного тепла і душевного спокою.
З найкращими вітаннями і подарунками від іменні Волочиської громади завітала заступник міського голови – Світлана Івченко та віншувальна група міського центру культури та дозвілля «Гармонія» Волочиської міської ради в Лонковецький будинок людей похилого віку.
Своїми співами та колядками обдарували кожного, сповнили надією серця, повернули частинку сімейного затишку.
Христос народився!
Славімо його!