Звернення в День пам'яті жертв голодомору

Дата: 25.11.2017 10:03

Фото без описуНаприкінці листопада Україна та весь світ вшановують пам’ять загиблих внаслідок голодомору 1932-1933 років. Голодомор став для нас не лише символом чергової спроби винищення українців як нації, а й дуже серйозним уроком. Ми не маємо права забути цю страшну сторінку нашої історії.

Вшанувати пам’ять невинних жертв – це той мінімум, який ми, сучасні українці, маємо зробити не стільки для мільйонів загиблих, а, скоріше, задля наших дітей, які повинні завжди пам’ятати про ті страшні часи й робити все, щоб подібне ніколи не повторилося.

Хай пам'ять про всіх невинно убієнних згуртує нас, живих, дасть нам силу та волю, мудрість і наснагу для зміцнення власної держави на власній землі. Бажаю, щоб на столі українців завжди був хліб і до хліба, щоб ніколи у наших дітей не бачити голодних очей, щоб дитинство їх було щасливим і ситим, щоб наші люди завжди мали достаток, а держава була могутньою, процвітаючою і з високим рівнем добробуту.

З повагою міський голова

Волочиської об'єднаної територіальної громади