Обмін досвідом

Дата: 23.02.2018 09:57

Сьогодні, 23 лютого 2018 року, до Волочиської міської ради завітала Дунаєвецька об’єднана територіальна громада на чолі з міським головою Веліною Заяць.

Зустріч відбулась у залі засідань міської ради, де керівники поділилися досвідом функціонування територіальних громад та обговорили шляхи вирішення проблемних питань з децентралізації.

Після презентаційної частини, вони відвідали комунальну установу «Цент надання соціальних послуг» міської ради, де обговорили порядок надання соціальних послуг та впровадження пілотного проекту «Мобільний соціальний офіс».

Також делегація відвідала Волочиський міський клуб у мікрорайону Волочиськ 1 та оглянули впровадження систем електроопалення.