Нарада директорів підприємств Хмельниччини

Дата: 26.06.2017 09:54

21 червня 2017 року в місті Волочиськ відбулося розширене засідання правління «Союзу промисловців і підприємців Хмельницької області» та «Об’єднання організацій роботодавців».
На протязі усієї зустрічі учасники ділилися своїми ідеями щодо поліпшення роботи в промисловості Хмельницької області та України в цілому. Активну участь в засіданні приймали Народні депутати України В’ячеслав Богуслаєв та Сергій Лабазюк, голова Хмельницької обласної ради Михайло Загородній, заступник голови Хмельницької ОДА Володимир Калініченко, голова Волочиської міської ради Костянтин Черниченко, голова Волочиської райдержадміністрації Володимир Сергійчик, голова районної ради Сергій Пазюк, запрошені з Хмельницької та Тернопільської областей.
По закінченню зустрічі всі учасники ознайомились з виробництвом Волочиського машинобудівного заводу, та побували в музеї бойової слави.