Волочиська міська об’єднана територіальна громада
Хмельницька область. Офіційний сайт

СХІД СЕЛА

23 травня 2016 року, в Авратинському сільському клубі відбулася зустріч голови та депутатів міської ради, членів постійної комісії з питань освіти та здоров’я з жителями села.

В основу даної зустрічі лягло питання оптимізації Авратинської ЗОШ I-IIIст., де навчається 21 учень, а станом на 1 вересня буде 25 дітей. Заклад є мало комплектним, тому що з метою надання учням школи якісних освітніх послуг заплановано продовжити навчання дітям у Щаснівській ЗОШ I-IIIст., де є всі необхідні умови для належної організації навчально-виховного процесу.

Під час конструктивного діалогу піднімалися всі «за» та «проти» оптимізації закладу. Після зустрічі батьки учнів разом з представниками міської ради та депутатського корпусу здійснили екскурсію у Щаснівецькій ЗОШ шкільним автобусом , який є типовим для перевезень учнів і який планується придбати для дітей з Авратина.

Остаточно питання буде вирішено на засіданні сесії міської ради 31 травня, де депутати приймуть відповідне рішення.« повернутися до списку новин