Перше засідання Робочої групи з питань просторового планування.

Дата: 12.09.2016 09:20

09 вересня 2016 року в рамках впровадження проекту “Підтримка розвитку об’єднаних територіальних громад у Хмельницькій обл.” відбулося перше засідання робочої групи з питань просторового планування. Схема планування території Волочиської об’єднаної територіальної громади розроблятиметься шляхом тісної співпраці між Робочою групою з питань просторового планування, відповідними представниками ДП “УКРНДПІЦИВІЛЬБУД”, представниками структурних підрозділів виконкому та громадскістю.

Активну участь в обговоренні питань просторового планування території приймали­­­­­ –міський голова, Констянтин Черниченко, начальник відділу архітектури і містобудування, Раїса Калініна, заступник директора по науковій роботі ДП “УКРНДПІЦИВІЛЬБУД”, Тетяна Криштоп, експерт з правових питань ГО “Інститут громадянського суспільства”, Олександр Врублевський, старости та представники громадскості Волочиської ОТГ.

По завершенню розроблення Схеми планування території Волочиської ОТГ буде проведено громадське обговорення та затверджене рішенням Волочиської міської ради.