ВОЛОЧИСЬКА МІСЬКА РАДА
офіційне інтернет-представництво
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Круглий стіл на тему «Громадські та інші роботи тимчасового характеру – ефективне тимчасове працевлаштування»

Дата: 28.02.2018 09:06
Кількість переглядів: 919

Фото без опису27.02.2018 року, з метою подолання негативних тенденцій у сфері зайнятості сільського населення шляхом об’єднання зусиль всіх сторін соціального партнерства та координації спільних дій спрямованих на розвиток села в цілому через розширення активних програм соціальної підтримки безробітних, активізації роботи центру зайнятості із роботодавцями та органами виконавчої влади, соціальними партнерами, у Волочиському районному центрі зайнятості проведено засідання круглого столу на тему «Громадські та інші роботи тимчасового характеру – ефективне тимчасове працевлаштування». До участі в засіданні круглого столу були запрошені представники органів місцевого самоврядування, органів виконавчої влади, роботодавців, служби зайнятості, ЗМІ.

У ході круглого столу, директор Волочиського районного центру зайнятості Олександр Скиба, розповів про перспективи співпраці районного центру зайнятості з міською, сільськими та селищними радами та підприємствами району щодо організації громадських та інших робіт тимчасового характеру.

За підсумками круглого столу учасникам запропонували план дій для покращення ефективності працевлаштування населення.« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора