Круглий стіл на тему «Громадські та інші роботи тимчасового характеру – ефективне тимчасове працевлаштування»

Дата: 28.02.2018 09:06

27.02.2018 року, з метою подолання негативних тенденцій у сфері зайнятості сільського населення шляхом об’єднання зусиль всіх сторін соціального партнерства та координації спільних дій спрямованих на розвиток села в цілому через розширення активних програм соціальної підтримки безробітних, активізації роботи центру зайнятості із роботодавцями та органами виконавчої влади, соціальними партнерами, у Волочиському районному центрі зайнятості проведено засідання круглого столу на тему «Громадські та інші роботи тимчасового характеру – ефективне тимчасове працевлаштування». До участі в засіданні круглого столу були запрошені представники органів місцевого самоврядування, органів виконавчої влади, роботодавців, служби зайнятості, ЗМІ.

У ході круглого столу, директор Волочиського районного центру зайнятості Олександр Скиба, розповів про перспективи співпраці районного центру зайнятості з міською, сільськими та селищними радами та підприємствами району щодо організації громадських та інших робіт тимчасового характеру.

За підсумками круглого столу учасникам запропонували план дій для покращення ефективності працевлаштування населення.