День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

Дата: 15.12.2016 08:33

14 грудня 2016 року, в малому залі міського центру культури і дозвілля «Гармонія», відбувся захід вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській атомній електростанції, яка сталася 26 квітня 1986 року. Минуло 30 років.

У своєму виступі, голова районного осередку Всеукраїнської громадськості організації «Союз. Чорнобиль. Україна» – Микола Габак, подякував за проявлений героїзм, мужність і самовідданість, усім тим, хто був задіяний у зупинці «мирного атома», а тих кого вже з нами немає вшанував хвилиною мовчання.

Багато ліквідаторів було нагороджено грамотами, подяками, грошовими нагородами та нагрудними знаками з рук голови адміністрації – Володимира Сергійчука, голови районної ради – Сергія Пазюка, міського голови – Костянтина Черниченка, помічника народного депутата Сергія Лабазюка – Володимира Петрука, голови Війтовецької селищної об’єднаної територіальної громади – Володимира Свистуна та Наркевицької селищної об’єднаної територіальної громади – Любові Гули.

Гарний настрій присутнім в залі дарували номери художньої самодіяльності.