ВОСЬМА СЕСІЯ МІСЬКОЇ РАДИ ВОЛОЧИСЬКОЇ ОТГ

Дата: 06.06.2016 08:15

Фото без опису 31 травня 2016 року в актовому залі відбулася 8 сесія Волочиської міської ради. На сесії були розглянуті біля 130 питань різного характеру. Були запрошені учасники АТО нашої громади та ініціативні групи батьків з Авратинської та Лонковецької ЗОШ. Найбільш важливим із них було звітування міського голови Волочиської ОТГ Костянтина Черниченка про діяльність виконавчих органів міської ради та здійснення регуляторної політики за 2015 рік:
- Про надання дозволу на реконструкцію приміщень стадіону Юність.
- Про припинення діяльності шляхом ліквідації Авратинської ЗОШ І-ІІІ ст. та Лонковецької ЗОШ І-ІІ ст. з 01 вересня 2017 року.
- Про вступ до асоціації "Об'єднаних громад Хмельницької області" та ряд інших.
Усі питання були розглянуті депутатами і прийняті відповідні рішення. Конкретніше з матеріалами 8 сесії можна ознайомитись на офіційному сайті міської ради Волочиської ОТГ.