ПОДОРОЖ ПО НВК

Дата: 10.03.2016 08:15

Міський голова Костянтин Черниченко разом із секретарем міської ради Аліною Коваль відвідали Волочиський навчально-виховний комплекс, поспілкувалися із учнями старших та молодших класів. На свої очі побачили сьогоднішній технічний прогрес у сфері освіти. Техніка ХХІ століття – мультимедійні демонстраційні дошки, які на сьогоднішній день дають можливість економії часу вчителя і якісної освіти.
К. Черниченко і А. Коваль більш детальніше ознайомилися з життям учбового закладу. Костянтину Черниченку було запропоновано здати тест на знання курсу фізики з допомогою мультимедійної дошки. Завдання було виконано на успішно. Вони були задоволені такій подорожі по НВК.
Після ознайомлення із школою відбувся святковий концерт у актовому залі НВК, приурочений Міжнародному дню прав жінок та миру. Було подаровано багато квітів прекрасній статі.