ВИКОНКОМ № 5

Дата: 11.03.2016 08:04

Сьогодні відбулося чергове засідання виконавчого комітету міської ради. На засіданні обговорювалося 14 питань. Деякі, наприклад, з них: Про підсумки роботи із зверненнями громадян, які надійшли до міської ради за 2015 рік, Про надання дозволу на видалення дерев на території громади, Про нагородження почесними грамотами міськвиконкому працівників комунальних підприємств з нагоди професійного свята та ряд інших.
Доповідали по ряду питань перший заступник міського голови О.Васильченко, начальник відділу містобудування, архітектури та земельних відносин Р.Калініна, керуюча справами, секретар, виконкому В.Цимбалюк.
Після засідання виконкому представник ініціативної громадської організації «Пройдисвіт» Юлія Чубак запропонувала провести еко-акцію «Чисте озеро» по прибиранню міського озера 26 березня о 9:00 год. Помічник депутата від Радикальної партії О.Омельчинко Леонід Байда виступив з пропозицією розробки програми «Питна вода» і провести водогін в селах громади.