Творчий звіт Будинку дитячої та юнацької творчості

Дата: 24.05.2017 08:03

Фото без опису19 травня 2017 року в приміщенні центру культури та дозвілля «Гармонія» відбувся творчий звіт колективів Будинку дитячої та юнацької творчості «Жива вода дитячих сердець». Організаторами заходу були педагогічний та учнівський колективи БДЮТ. На святі були присутні заступник Волочиського міського голови С.І. Івченко, головний спеціаліст відділу освіти молоді та спорту Волочиської міської ради А.В. Яроцька, методисти МК відділу освіти молоді та спорту Т.І. Умрихін, К.В. Мельник.
Традиційно творчий звіт розпочався з перегляду виставки робіт декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва «Калейдоскоп дитячої творчості». Де всі гості свята мали можливість переглянути чудові роботи вихованців Будинку дитячої та юнацької творчості (керівники гуртків Стасюк Т.С., Чайка Н.О., Вінічук Л.З., Ковальова Т.В., Кінь О.О., Кінделевич Т.В., Малішевський О.М., Бугай В.Г).
Концертну програму дарували зразковий хореографічний колектив «Фламінго» (керівник Г.Химич), ансамбль бального танцю «Viva dance» (керівник Ковтун Ю.В.), фольклорний ансамбль «Мальви» (керівник В. Ряба), вихованці студії сольного співу (керівник О. Панасюк), вихованці гуртка «Культура мови та спілкування»(керівник Г.Чешська). В творчому звіті взяли участь 350 вихованців БДЮТ. Нікого з присутніх не залишило байдужим свято дитячих талантів.
По закінченю творчого звіту заступник міського голови Світлана Івченко за дорученням міського голови Костянтина Черниченка відзначила подякою творчі колективи будинку дитячої та юнацької творчості а дітям подарувала солодощі.