Мушинський Микола Олегович

Фото без описусолдат, навідник механізованого взводу Збройних Сил України

Народився Микола 28 квітня 1993 року у селі Лозова, Волочиського району, Хмельницької області. В сімʼї було двоє дітей, Микола був молодшим сином.

У 1999 році був зарахований до 1 класу Лозівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів. У 2008 році закінчив школу і продовжив навчання у Підволочиському професійно технічному ліцеї, за спеціальністю телекомунікації та радіотехніка, який закінчив у 2011 році.

Після закінчення училища - працював на Волочиському машинобудівному заводі ПАТ «Мотор – Січ» електриком. Останнє місце роботи Миколи - група компанії «Вітагро».

Був одружений, разом з дружиною та батьками проживав в селі Лозова.

З 25 березня 2023 року - призваний до Збройних Сил України.

Загинув 29 червня 2023 року в районі населеного пункту Роботине, Пологівського району, Запорізької області під час виконання бойового завдання по захисту Батьківщини.

У загиблого залишилися батько, мати, дружина, брат з дружиною та дві племінниці.