Мурза Олександр Володимирович

Фото без описустарший солдат, радіотелеграфіст відділення управління командира дивізіону взводу управління самохідного артилерійського дивізіону бригадної артилерійської групи ЗСУ

Народився Олександр  26 квітня 1995 року у Республіці Білорусь. Закінчив молодшу школу в селі Іванівка Теофіпольського району, потім продовжив навчання в Гальчинецькій ЗОШ І –ІІІ ступеня, де здобув повну середню освіту. Навчався в Хмельницькому будівельному коледжі, отримав фах будівельника.

В 2016 році Олександр заключив контракт із Збройними силами України і проходив службу у зоні проведення АТО/ООС. Отримав статус учасника бойових дій.

З перших днів ворожого вторгнення держави агресора продовжував службу у ЗСУ та захищав територіальну цілісність та незалежність України.

Був нагороджений медаллю за Участь у антитерористичній операції, Орденом за мужність, Ветеран війни та Учасник бойових дій за зразкове патріотичне виконання службових обов’язків, героїзм та мужність, проявлені за час проведення військових дій на території України.

Був одружений, дітей не мав.

Загинув 17 липня 2022 року під час ворожого обстрілу в місті Миколаїв.