Лавренюк Федір Олегович

Фото без описусолдат, водій зенітно-ракетного відділення Збройних сил України

Народився Федір 26 березня 1984 року у селі Холодець, Волочиського району, Хмельницької області. В сім'ї було 2 дітей, Федір був молодшим.

З 1990 рокунавчався в Холодецькій початковій школі. У 1995 році був переведений у 5 клас Купільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів.

У 2001 році вступив до Хмельницького училища ДОСААФ, де отримав професію водій-автослюсар.

Після закінчення училища, 22 травня 2002 року, був призваний на строкову службу, яку проходив в місті Луцьку.

Після закінчення строкової служби пішов працювати водієм в сільськогосподарський кооператив рідного села Холодець, де працював до 2014 року.

В 2014 році був мобілізований на захист України - проходив службу в зоні АТО до 2015 року.

У 2015 році повернувся додому, одружився. З дружиною виховували доньку Софію, а у 2016 році народилась донька Анна.

Працював в Групі компанії «VІТАGRО» водієм.

23 січня 2023 року знову був призваний до Збройних Сил України та став на захист держави в російсько-українській війні.

Загинув 9 червня 2023 року в районі населеного пункту Мала Токмачка, Запорізької області.

У загиблого залишились батько, мати, дружина, дві доньки, брат та племінники.