Кушнір Максим Михайлович

Фото без описусолдат, старший навідник 3-го механізованого батальйону, Збройних сил України

Народився 25 жовтня 1988 року в місті Волочиську Хмельницької області. В сім’ї було двоє дітей, Максим був другою дитиною. Дитинство, та шкільне життя проходило в селі Маначин де на цей час проживала сім’я.

З 1995 по 2006 роки навчався в Маначинській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів.

Після закінчення школи навчався у Волочиському професійно-технічному училищі №5, де здобув фах електромонтера. Працював на Хмельницькому заводі транcформаторних підстанцій та на приватному підприємстві «Перша приватна броварня». Також працював закордоном. З початком повномасштабного вторгнення російської федерації повернувся в Україну.

У вересні 2022 року був призваний на захист України, проходив навчання у Німеччині, після навчання був призначений навідником мінометного взводу.

Загинув 31 жовтня 2023 року. В Героя залишилися батьки та брат.

Максим назавжди залишиться тридцятип’ятирічним, назавжди – герой, який боровся за Україну, за наше світле майбутнє.