Кумпан Євгеній Олександрович

Фото без описумолодший сержант, командир стрілецького відділення 128-ї гірсько - штурмової бригади Збройних Сил України

Народився 08 грудня 1992 року у селі Бальківці, Хмельницької області. В сімʼї було троє дітей, Євгеній був старшим сином.

3 1999 був зарахований до 1 класу Бальковецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів. З 14 червня 2000 року по 29 серпня 2005 року навчався в Волочиському НВК.

30 серпня 2005 року зарахований до 7 класу Бальковецького ЗОШ І-ІІІ ступенів. У 2008 році закінчив 9 клас і продовжив навчання у Волочиському професійному Ліцеї, який закінчив 2011 році, отримавши спеціальність муляра-штукатура.

Після закінчення професійного Ліцею працював на Волочиському машинобудівному заводі ПАТ «Мотор – Січ».

В 2011 році одружився. Проживав з сім’єю в селі Користова, Хмельницької області. В Євгенія народилася донька Евеліна, але з часом він розлучився із дружиною.

З 2017 по 2019 рік проходив службу в зоні АТО за контрактом із Збройними Силами України.

Одразу після початку повномасштабного вторгнення - 26 лютого 2022 року став на захист України в російсько-Українській війні добровольцем.

Загинув, як Герой 29 березня 2023 року в районі населеного пункту Щербаки, Запорізької області в ході бою з загарбниками.

У загиблого залишилися батько, мати, дружина, донька, дві сестри та племінники.