ВОЛОЧИСЬКА МІСЬКА РАДА
офіційне інтернет-представництво
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

КП "Волочиська центральна аптека №11"

 

Директор КП "Волочиська центральна аптека №11"

 

тел. 4-07-78

Фото без опису

31200, місто Волочиськ, вулиця Незалежності, 68 а

 

СТАТУТ ПІДПРИЄМСТВА


Розпорядок роботи:

Дні тижня

Години

понеділок – п'ятниця

з 7:00 до 20:00

субота, неділя

з 8:00 до 18:00


МЕТА І ПРЕДМЕТ ДІЯЛЬНОСТІ

1. Роздрібна торгівля лікарських засобів, виробів медичного призначення, предметів санітарії та гігієни, парфюмерно-косметичних товарів, спирту етилового, виробів із спирту, хімічних реактивів, аптечного і лабораторного посуду, обладнання, інших товарів, що не заборонені чинним  законодавством України через аптеку, аптечні пукти, аптечні кіоски, відособлені відділення аптеки.

2. Оптова торгівля лікарськими засобами, виробами медичного призначення з «Аптеки» та її структурних підрозділів закладам охорони здоров`я, аптечним та іншим підприємствам. Виробництво, з наступною їх реалізацією, лікарських засобів в умовах аптеки, в тому числі в асептичних умовах, з дотриманням санітарно-гігієнічних норм і правил, вимог Державної Фармакопеї, нормативних документів та правил аптечної технології з дозволених до застосування діючих речовин за індивідуальними рецептами лікарів, вимогах закладів охорони здоров`я, зверненнями окремих громадян.

3. Виготовлення, зберігання, перевезення, придбання, пересилання, ввезення, вивезення, відпуск, знищення наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів. Здійснення  контролю за фармацевтичною та господарською діяльністю підпорядкованої аптечної мережі. Здійснення торгівельно-закупівельної діяльності, що не суперечить чинному законодавству України з метою отримання коштів для придбання лікарських засобів та виробів медичного призначення.

4. Здійснення закупівлі і створення державних запасів лікарських засобів, виробів медичного призначення на випадок стихійного лиха, катастроф, епідемічних захворювань за рішенням районної ради та райдержадміністрації за цільові бюджетні кошти.

5. Визначення поточної та перспективної потреби в лікарських засобах і виробах медичного призначення.

Укладання договорів з постачальниками та виробниками медтоварів згідно асортименту для аптечних закладів визначеного Міністерством охорони здоров`я України.

Отримання від виробників-постачальників медикаментів та інших товарів медичного призначення.

Проведення  інформаційної роботи серед медичних працівників та населення про наявний асортимент лікарських засобів та інших медичних товарів.

Інші послуги, надання яких не суперечить даному Статуту, цілям діяльності «Аптеки» та чинному законодавству України.

6. Підвищення рівня задоволення потреб населення та лікувально-профілактичних закладів в медикаментах та інших предметах аптечного асортименту, покращенням культури обслуговування.

Здійснення заходів по раціональному розподілу і використанню лікарських засобів, вивчення попиту в них населення  та закладів охорони здоров`я.

Запровадження в практику діяльності «Аптеки» передових форм роботи, нових технологій, елементів наукової організації праці.

Задоволення соціальних і економічних потреб трудового колективу.

Вступає у взаємовідносини з юридичними та фізичними особами, в т.ч. іноземними, на договірних засадах з питань виробництва і реалізації спільної діяльності.

Самостійно здійснює господарську діяльність в межах повноважень передбачених даним Статутом.

Користується банківським кредитом та несе відповідальність за його використання і своєчасне повернення, надає при наявності коштів комерційну позику іншим підприємствам, організаціям тощо.

Здійснює інші дії та заходи, що відповідають предмету і цілям діяльності та не суперечать чинному законодавству України.

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора