ВОЛОЧИСЬКА МІСЬКА РАДА
офіційне інтернет-представництво
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Ковальчук Олег Леонідович

Фото без описусолдат, військовослужбовець Збройних сил України

Ковальчук Олег Леонідович народився 30 серпня 1988 року в селі Головчинці Летичівського району Хмельницької області. Через два роки після його народження родина Олега переїхала в село Соломна, тоді ще Волочиського району.

У 1994 році Олег йде у перший клас Соломнянської загальноосвітньої школи. Після закінчення школи, у вересні 2003 року, Олег вступив у вище професійно-технічне училище №4 в місті Хмельницькому, де здобув професію маляр-штукатур. Після закінчення училища, працював за професією на будівництві.

В жовтні 2010 року Олег одружився, а у березні 2011 року народився син Артем та у лютому 2013 року народилася донька Валерія. Разом з сім’єю Олег проживав у селі Розсоша Хмельницького району - рідному селі його дружини.

10 січня 2023 року Олег Ковальчук був мобілізований на захист Батьківщини від московських загарбників. Після проходження військової підготовки в Збройних силах України - був направлений на навчання до Великої Британії та після його закінчення продовжував боронити Україну на Східному напрямку. Служив в десантно-штурмових військах.

В травні 2023 року сім’я отримала звістку про те, що Олег зник безвісті. А 20 жовтня 2023 року, після проведення експертиз, Олега було визнано загиблим під час виконання бойового завдання із захисту територіальної цілісності Батьківщини біля населеного пункту Мар’їнка Донецької області.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора