Ковальчук Микола Миколайович

Фото без описусолдат, механік – водій розвідувального взводу Збройних сил України

Ковальчук Микола Миколайович народився 15 травня 1984 року в селі Попівці, Хмельницької області. В сім’ї батьки виховували чотирьох дітей.

З 1991 року по 2000 рік навчався у Поповецькій загальноосвітній школі І-ІІ ступенів.

Після закінчення школи, у вересні 2000 року вступив до Волочиського професійного училища №5 та отримав спеціальність водія ка каменяра. Після закінчення училища, у 2002 році був призваний на строкову військову службу. Після строкової служби, у 2004 році одружився, а у 2006 році у нього та дружини Наталії народилась дочка Анастасія. Микола працював водієм на різних підприємствах. До мобілізації тривалий час працював інструктором в автошколі м. Хмельницький.

У січні 2023 року був мобілізований на захист Батьківщини від московських загарбників. Захищав нашу державу на Запорізькому напрямку біля населеного пункту Роботине.

Загинув 5 грудня 2023 року при виконанні бойового завдання під час мінометного обстрілу.