Ковальчук Іван Васильович

Фото без описусолдат 68-ї окремої єгерської бригади Збройних сил України

Ковальчук Іван Васильович народився 17 листопада 1977 року в селі Качуринці, колишнього Волочиського району Хмельницької області.

У 1983 році Іван розпочав навчання у Волочиській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №5.

У 1995 році, закінчивши школу, був призваний на строкову службу до лав Української армії. Після закінчення служби повернувся у Волочиськ. Працював на підприємстві ТОВ «Волочиський цегельник». Одружився, виховував двох доньок.

З початком проведення антитерористичної операції, у 2015 році, боронив Україну на сході в складі Збройних сил України.

Останні роки, до початку повномасштабної війни, проживав з сім’єю у селищі Городок Вінницької області, працював, виховував малолітнього сина.

15 вересня 2022 року був мобілізований на захист Батьківщини від московських загарбників. Після проходження військової підготовки, спільно із побратимами, тримав оборону містечка Курахове, що на Донеччині. З часом обороняли смт. Сергіївка Луганської області.

Загинув 14 жовтня 2023 року, під час штурмових дій на Луганщині. Він віддав своє життя мужньо, виконуючи військовий обов'язок у бою за Україну, її свободу та незалежність.

У Івана залишилися мати, дружина, доньки та син, внуки та сестри.