Космина Вадим Анатолійович

старший солдат 95-ї бригади Збройних сил України

Космина Вадим Анатолійович народився 11 листопада 1985 року в місті Волочиську Хмельницької області. В сім’ї батьки виховували трьох синів.

У 1992 році розпочав навчання у Волочиській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №5.

Після закінчення школи, 25 травня 2004 року, був призваний на строкову службу до лав Збройних сил України.

У 2007 році одружився та вступив до Хмельницького інституту соціальних технологій вищого навчального закладу Відкритого міжнародного університету розвитку людини «Україна» за спеціальністю економіка та підприємництво, фінанси та кредит.

У 2009 році у Вадима народився син Денис.

Після закінчення університету працював на різних роботах.

У 2018 році народився другий син Максим.

7 вересня 2023 року був мобілізований на захист Батьківщини від московських загарбників. Військову підготовку проходив у Великобританії.По завершенні підготовки - тримав оборону Харківської області. В ході виконання бойових завдань виявляв стійкість та мужність, за що був не одноразово нагороджений бойовими відзнаками.

Загинув 11 січня 2024 року під час артилерійського обстрілу на Куп’янському напрямку Харківської області.