Гуменний Олександр Володимирович

Фото без описустарший солдат, начальник електростанції військової частини

Народився Олександр 1 липня 1992 року у селі Куровечка, Волочиського району, Хмельницької області. З 1998 по 2011 роки навчався в Гречанській ЗОШ І-ІІ ступенів, потім в Соломнянській ЗОШ І-ІІІ ступенів яку закінчив у 2009 році.

З 2009 до 2010 року навчався в Волочиському аграрно професійному ліцеї де отримав спеціальність електрозварювальника.

З 2010 до 2012 року проходив строкову службу в Львівській академії сухопутних військ Гетьмана Петра Сагайдачного. З 2013 до 2015 року проходив службу за контрактом в Збройних силах України в місті Хмельницькому. В 2016 році протягом 11 місяців проходив службу в зоні проведення АТО. Отримав статус учасника бойових дій. В 2016 році був нагороджений відзнакою Президента України «За участь в антитерорестичній операції». В 2021 році був нагороджений медаллю « 10 років сумлінної служби».

Далі проходив службу за контрактом в місті Хмельницькому. З 4 серпня 2022 року Олександр захищав територіальну цілісність та незалежність України в складі в/ч 2802 м. Миколаїв.

Загинув 7 лютого 2023 року на донецькому напрямку.

У загиблого залишилися батько, мати, дружина, донька, бабуся, сестра та племінники.