Гуменюк Олександр Васильович

Фото без описустарший механік-водій, інструктор школи сил протиповітряної оборони Збройних Сил України

Народився Олександр 26 вересня 1976 року у місті Волочиську Хмельницької області в сім'ї простих робітників. У 1993 році закінчив Волочиську загальноосвітню школу №6. У 1994 році вступив до Хмельницького технологічного університету «Поділля». У 1999 році закінчив навчання та здобув повну вищу освіту за спеціальністю «Обладнання легкої промисловості і побутового обслуговування» здобувши кваліфікацію інженера-механіка.

В 1996 році одружився, в сім’ї народилися та виховувалися двоє дітей, Максим та Катя, був люблячим батьком, чуйним чоловіком.

У 2000 році був прийнятий на роботу в Хмельницьку філію ВАТ «Укртелеком», електриком-монтером. В 2004 році був переведений на посаду начальник з охорони праці, 2007 року на посаду начальник дільниці з маркетингу та організації продажу послуг центру електрозв’язку Волочиської філії, 2010 року призначений заступником начальника з питань маркетингу продажу послуг та обслуговування споживачів – начальником дільниці.

Його знали та поважали у Волочиську.

17 квітня 2022 року був призваний по мобілізації до лав Збройних Сил України. Був надійним і вірним побратимом та товаришем. 19 січня 2024 року трагічно загинув.