Грицина Руслан Володимирович

Фото без описусолдат, стрілець-помічник гранатометника штурмової роти

Народився 19 серпня 1973 року в селі Левківка Старокостянтинівського району, Хмельницької області.

Закінчив Волочиську загальноосвітню школу №1 в 1991 році. Після чого продовжив навчання у Хмельницькому технологічному інституті. Після навчання проходив строкову службу в лавах Збройних сил України.

Працював на Волочиському машинобудівному заводі АТ «Мотор Січ», цегельному заводі «Волочиський цегельник» та Волочиському комбінаті комунальних підприємств.

З 16 березня 2022 року пішов добровольцем на захист Батьківщини. Захищав Київщину, Харківщину, Чернігівщину. Проходив 4,5 місяці навчання на базі НАТО в Німеччині. Після навчання продовжив службу в механізованій бригаді – оператором-навідником танка «Abrams». Брав участь в боях за Бахмут та Авдіївку, захищав Авдіївський коксохім.

05 березня 2024 року під час виконання бойового завдання щодо захисту незалежності України в районі населеного пункту Бердичі Покровського району Донецької області в результаті танкового обстрілу отримав поранення несумісні з життям.

В Руслана залишилися батько, мати і сестра з сім’єю.