Гриб Михайло Мирославович

Фото без описуКомандир інженерно-саперного відділення, старший сержант Збройних сил України

Гриб Михайло Мирославович народився 1 січня 1977 року у селі Мирівка Волочиського району Хмельницької області в сім’ї колгоспників Мирослава Михайловича та Ніни Миколаївни. В сім’ї було троє дітей.

З 1983 по 1992 роки навчався Михайло у Федірківській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів.

Після закінчення школи, у 1992 році вступив до Волочиського професійно-технічного училища № 5, де здобув спеціальність електрозварювальника.

У 1995 році був призваний на строкову службу до лав ЗСУ, яку проходив в місті Нетішині. На службі зарекомендував себе добропорядним, відповідальним за що йому було присвоєно звання Старший сержант.

Після закінчення служби у 1997 році повернувся у рідне село і пішов працювати в СГК «Мир» механізатором. Тут створив сім’ю, виховував двох донечок Юлю і Аліну.

В 2002 році переїхав разом із сім’єю в місто Волочиськ, працював на різних роботах, їздив на роботу за кордон. Сімейне життя не склалось, одружився вдруге, проте завжди підтримував та допомагав своїм донькам. Дочекався онука Нікіту, якого дуже любив. Михайло мав дуже багато друзів, тому що був доброю і щирою людиною з відкритим серцем. Завжди усміхнений і приязний, спокійний і позитивний.

08 червня 2022 року був призваний по мобілізації до лав ЗСУ. Службу на Запорізькому напрямку. 14 вересня 2023 року отримав посвідчення учасника бойових дій.

05 січня 2024 року в районі населеного пункту Роботине Запорізької області під час виконання бойового завдання Михайло загинув. Місяць його бойові побратими не мали змоги забрати тіло загиблого воїна з поля бою. Лише на початку лютого вдалося це зробити.

10 лютого 2024 року Герой похоронений на кладовищі в рідному селі Мирівка.