Федорков Віктор Валерійович

Фото без описустрілець Збройних Сил України

Народився Віктор 30 жовтня 1992 року у місті Волочиську, Хмельницької області. В сімʼї було троє дітей, Віктор був старшим сином.

3 1999 був зарахований до 1 класу Волочиської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №5. У 2001 році продовжив навчання в Полянській ЗОШ І-ІІІ ступенів.

У 2010 році закінчив 11 класів та вступив у Хмельницький національний університет, який закінчив 2015 році. Отримав спеціальність інженер-механік.

Після закінчення університету, з 2015 року працював на Волочиському машинобудівному заводі ПАТ «Мотор – Січ» на посаді слюсаря-ремонтника 5 розряду в цеху №401.

В 2015 році одружився та проживав у селі Поляни, Хмельницької області. Через рік в сімʼї народився син Артем.

16 лютого 2023 року був призваний на службу у Збройних силах України для захисту України в російсько-Українській війні.

Загинув під час бойового завдання 30 квітня 2023 року в результаті артилерійського обстрілу в районі населеного пункту Білогорівка, Сєвєродонецького району, Луганської області.

У загиблого залишилися батько, мати, дружина, син, сестра, брат та племінники.