ВОЛОЧИСЬКА МІСЬКА РАДА
офіційне інтернет-представництво
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Дячук Леонід Іванович

Фото без описуголовний сержант, заступник командира взводу 68 Єгерської бригади Збройних сил України

Народився 13 березня 1975 року у селі Авратин Волочиського району Хмельницької області. В сім’ї мати виховувала двох дітей.

У 1982 році вступив до першого класу Авратинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів.

Мати Леоніда померла, коли йому було 12 років, виховувала та піклувалася ним старша сестра Світлана.

Після закінчення школи, у вересні 1990 року вступив у Дзеленецьке професійно-технічного училища, де здобув спеціалізацію тракториста. Потім за направленням вступив у Харківський індустріально-педагогічний технікум.

У 1993 році був призваний на строкову службу до лав Збройних сил України. Проходив її в складі десантно-штурмових військ.

Після закінчення служби продовжив навчання у Харківському індустріально-педагогічному технікумі, який закінчив у 1998 році за спеціальністю майстер виробничого навчання. Працював у Волочиській загальноосвітній школі вчителем трудового навчання.

У 1999 році Леонід одружується і в сім’ї народилися сини Владислав та Богдан.

У 2000 році повернувся в рідне село Авратин та почав працювати інженером у місцевому агроформуванні. З 2006 року працював механізатором у ДП «Авратин -агро». Починаючи з 2018 року працював за кордоном.

Після початку повномастабного вторгнення, в березні 2022 року Леонід повернувся із закордону та добровольцем став на захист Батьківщини від московських загарбників. Майже півтора роки воював на Донецькому напрямку під Вугледаром у розвідувальній роті. Захищав населені пункти Павлівку та Благодатне. Згодом, був переведений на Куп’янсько-Лиманський напрямок. Через деякий час на тому ж напрямку продовжив службу головним сержантом, заступником командира взводу. Боронив селище Надія та Нововодяне. За сумлінну службу був не одноразово відзначений військовими нагородами.

Загинув 16 січня 2024 року на Луганському напрямку.

В Леоніда залишились дружина, двоє синів, сестра і племінники.

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора