Демедюк Олексій Володимирович

Фото без описуматрос морської піхоти, водій евакуаційного відділення Збройних Сил України

Народився Олексій 27 жовтня 1980 року в селі Маначин Волочиського району, Хмельницької Області.

Базову середню освіту здобув у Маначинській загальноосвітній школі, після чого продовжив навчання у Дзеленецькому професійно-технічному училищі, за спеціальністю механізатор. Однокласники запам’ятали його доброзичливим, активним та відповідальним другом. Після закінчення профтехучилища працював на Волочиському машинобудівному завоті АТ «Мотор Січ», ТОВ «Агробізнес», Групі компаній «Vitagro», останні роки виконував ремонтні роботи в оселях. Проживав у сестри в селі Лозова.

Одразу на початку повномасштабного вторгнення, 01 березня 2022 року, призвався на службу добровольцем.

Служив у морській піхоті під містом Одеса, пізніше проходив службу в Донецькій області водієм евакуаційного відділення, де 25 січня 2023 року загинув попавши під мінометний та артилерійський обстріли.

У загиблого залишилися сестра, брат та племінники.