Дац Сергій Михайлович

Фото без описуСтарший солдат, стрілець – помічник гранатометника Збройних Сил України

Народився Сергій Дац 26 березня 1974 в селі Яхнівці, Волочиського району Хмельницької області.

Навчався у Яхновецькій загальноосвітній школі та Волочиській школі №3. По закінченню школи вступив до Волочиського професійного училища №21, де здобув професію токара.

Після закінчення навчання проходив строкову службу в лавах Збройних сил України, в місті Шостка Сумської області.

Працював на Волочиському машинобудівному заводі АТ «Мотор Січ», займався підприємницькою діяльністю в сільському господарстві.

Був одружений, виховав двох доньок, дочекався онуків.

Одразу після початку повномасштабного вторгнення, 25 лютого 2022 року, пішов добровольцем на захист нашої держави. Боронив Україну до останнього свого подиху, показавши стійкість, мужність та відданість своїй Батьківщині!

Нагороджений багатьма бойовими відзнаками.

Двічі був поранений. Друге поранення, яке Сергій отримав 15 липня 2023 року під Бахмутом виявилось дуже важким. За його життя боролися в Дніпровському інституті Мечникова, а також в Київській центральній клінічній лікарні. Та 21 липня 2023 року серце Сергія зупинилось. Він назавжди залишився у нашій пам’яті.