Будевич Юрій Ігорович

Фото без описусолдат 10 окремої гірсько-штурмової бригади військової Збройних Сил України

Народився Юрій 11 лютого 1978 року у селі Кошляки, Підволочиського району, Тернопільської області. Базову середню освіту здобув у Волочиській загальноосвітній школі №1, продовжив навчання у Професійно-технічному училищі №5, за спеціальністю столяр-паркетник. Однокласники запам’ятали його доброзичливим, активним, та відповідальним другом.

З 1996 по 1998 роки проходив службу у лавах Збройних сил України. Після повернення працював за спеціальністю.

З 2005 по 2008 рік навчався у Національному університеті «Острозька академія» за спеціальністю «Право». Займався підприємницькою діяльністю.

У 2014-2015 роках Юрій проходив службу в зоні проведення АТО у складі 44 окремої артилерійської бригади ім. гетьмана Данила Апостола. Отримав статус учасника бойових дій.

За зразкове виконання службових обов’язків, героїзм та мужність був нагороджений медаллю за Участь у антитерористичній операції, Орденом за мужність.

З 22 червня 2022 року Юрій захищав територіальну цілісність та незалежність України стрільцем у складі 10 окремої гірсько-штурмової бригади.

Загинув 24 січня 2023 року під час артилерійського обстрілу на Бахмутському напрямку.

У загиблого залишилася мати, донька,  сестра та племінник.