Безбородов Руслан Ігорович

Фото без описусолдат, навідник розвідувальної роти Збройних сил України

Народився 18 травня 1984 року у місті Волочиську Хмельницької області. В сім’ї було двоє дітей, Руслан був молодшим сином.

З 1991 по 2003 рік навчався у Волочиській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 1.

Після закінчення школи, поступив до Хмельницького кулінарного училища, навчався за спеціальністю бармен - офіціант. По закінченню навчання, був призваний на строкову службу до ЗСУ. Після закінчення строку служби, понад 20 років працював пекарем на ТОВ «Агробізнес».

В 2008 році одружився, виховував двох дітей. Руслана знали і поважали у рідному місті Волочиську та в селі Іванівці, де він проживав з сім’єю.

У квітні 2023 року Руслан був призваний по мобілізації на захист держави у складі Збройних сил України.

Загинув 25 жовтня 2023 рокупід час ведення бойових дій на Запорізькому напрямку.

У Героя залишилися батьки, дружина, син, донька, рідна сестра.