Безбородов Руслан Ігорович

Фото без описусолдат, навідник розвідувальної роти Збройних сил України

Народився 18 травня 1984 року у м. Волочиськ Хмельницької області. В сімї було двоє дітей, Руслан був найстаршим.

У 1990 році Руслан пішов у перший клас до Волочиського ліцею №1. Відвідував музичну школу, грав у футбол у дитячій спортивній школі «Юність». Також був танцюристом колективу «Перлина» Волочиського будинку культури.

У 2001 році після закінчення навчання у ліцеї поступив до Хмельницького кулінарного училища за спеціальністю бармен-офіціант.

У 2002 році був призваний на строкову службу до ЗСУ. Після закінчення строку служби, працював пекарем на ТОВ «Агробізнес». Пропрацювавши майже 20 років він був досвідченим працівником та мав багато друзів.

У 2009 році одружився, виховував двох дітей, старшого сина Назара та донечку Злату. Був люблячим батьком, чоловіком, сином та братом.

Останні 8 років проживав разом з сімєю в с. Іванівка.

У квітні 2023 року Руслан був призваний по мобілізації на захист держави у складі Збройних сил України. Під час проходження військової служби зарекомендував себе виключно з позитивної сторони. Функціональні обовязки виконував відмінно,  користувався авторитетом серед колег по службі. Був вірним і надійним побратимом. Мав добрий рівень мотивації до військової служби.

Загинув Руслан  25 жовтня 2023 року під час ведення бойових дій на Запоріжському напрямку, захищаючи свою Батьківщину і народ України.

У Героя залишилися батьки, дружина, син, донька, рідна сестра, племінник і велика родина.